Logo Tasarımı

Pozitif ekip olarak kurum ya da kuruluşlarınıza estetik bir görüntü ile, markanıza bütünlük sağlayacak renk, desen seçimleri skalamızla birlikte mümkün olabilecek en kusursuz logo tasarım hizmeti veriyoruz.

Logo tasarımları konusunda aklınıza gelecek tüm soru ve sorunlarınızı profesyonel çözümler üretiyoruz.

Deneyimli ve işini severek yapan ekibimizle beraber sizlerin isteklerini göz ardı etmeden yaratıcı ve sizi her daim birer ikişer adım ileriye yürütecek firmanıza özel logo tasarımları hizmeti sağlamaktayız. Detaylar için pozitif ekip iletişime geçebilirsiniz.

Logo, herhangi bir organizasyonu simgeleyen tasarımdır. Logo Tasarımı şirket adı, ticari marka, marka kısaltması, grafiksel temsil veya simge olabilir. Logo Tasarımları, Tüm süreçleri değerlendirerek logo ortaya çıkaran prosesler bütünüdür. Süreçlerin zorluğu teknolojinin giderek yaygınlaştığı çağımızda günden güne daha çok; logo tasarım hizmeti adı altında firmaların oluşmasına sebep olmaktadır. Pozitif Ekip olarak tüm Logo Tasarım Hizmeti veren firmalar arasında bizi ayıran farklılıklarımızdan bahsetmek istedik.

Pozitif Ekip olarak Logo kavramının kurum ya da kuruluşların dışarıya dönük yüzü, tanıtımı, birer kimliği olması sebebiyle, konuya ayrıca ciddiye almaları, hassasiyet göstermeleri gerektiğini düşünüyoruz. Özellikle son dönemlerde giderek dijitalleşen çağ ile artık logo tasarımları kurumsallaşmak adına çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu sebeple kuruluşların akılda kalıcı ve kaliteli logo tasarımı olması diğer bir deyişle profesyonel bir logo tasarım hizmeti almaları büyük önem arz etmektedir.

  • Markanızın akılda kalıcı olmasını sağlar.
  • Logo çok ciddi bir reklamdır. Başarılı logolar, firma hakkında önemli ipuçları ifade eder. Örneğin kaliteli ve hoş logo tasarımları şirketin ne sattığını, misyonunu, vizyonunu v.s açıkça ortaya koyar.
  • Markanızın amacını doğru yansıtan imajınızı ortaya koyan logonuzun olması, size internet ortamında dolaylı yoldan yeni müşteri, ziyaretçi sayısı getirecektir.
  • Rekabet ortamında markanızın farkını ortaya koyan, markanıza bir etiket veren en büyük mekanizma firmanızın logosudur.

Neler Yapıyoruz

Web Site Tasarımı

Web Site Bakım ve Güncelleme

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarımı

Katalog ve Broşür Tasarımı

E-Katalog

Reklam / Banner Tasarımı

İnternet Reklamcılığı

SEO Hizmeti

Sosyal Medya Danışmanlığı

Domain ve Hosting Hizmeti

Makale Yazma